ES0W2PSA0150
Fabricante: HUAWEI
150W AC Power Module(Black)
Especificações de produtos
Attribute name Attribute value
Condição NOVO
Product Code
ES0W2PSA0150
Part Number
02310JFA
Description
150W AC Power Module(Black)
Rated input voltage range
100 V AC to 240 V AC, 50/60 Hz
Maximum input voltage range
90 V AC to 264 V AC, 47 Hz to 63 Hz
Maximum Input current
3 A
Maximum output current
12.5 A
Rated output voltage
12V
Maximum output power
150 W